
Розумний Wi-Fi модуль Matter 1CH свіч DIY вимикач, підтримка HomeKit, Siri, Google Home, Alexa.
350 ₴
- В наявності
- Код: 01930
Функції:
• Підключення через Wi-Fi – з'єднується з домашньою Wi-Fi мережею, що дозволяє керувати вимкненням та включенням освітлення з будь-якого місця за допомогою смартфона, працює з додатком Apple Homekit, PHILIPS HUE, SmartThings, з підтримкой Siri, Google Home, Alexa Voice Assistant.
• Голосове керування – сумісний із голосовими помічниками, такими як Siri, Google Home і Alexa, що дає змогу керувати вимикачем за допомогою голосу.
• Самостійне налаштування електросхеми – маленький розмір 39*39*18 мм дає змогу легко встановлювати та налаштовувати освітлення на власний розсуд, можливе встановлення в стандартний вмикач що робить пристрій вибором для шанувальників DIY-проєктів.
• Підтримка HomeKit і Apple TV – працює з HomeKit і Apple TV, що дозволяє керувати вимикачем через Apple Watch або пульт Apple TV.
Технічні характеристики:
• Номінальна потужність: AC 100-240 В, 50/60 Гц
• Максимальний струм: 10A
• Дальність дії: 30 м
• Тип Wi-Fi: 2.4 ГГц
• Стандарт Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n
• Вологість під час експлуатації: ≤90%
• Діапазон температур: -10~40℃
• Підключення: Matter 1.0
• Керування через застосунок: Так, підтримка HomeKit
• Голосове керування: Так, сумісність із Siri, Alexa, Google Home
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Застосування | Для освітлення |
| Максимальна приєднувальна потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Напруга | 240 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Радіус дії | 30 м |
| Робоча частота | 2.4 МГц |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 28 г |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| РК дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | matter |
- Ціна: 350 ₴









