-10%

Гібридний Інвертор DEYE SUN-10K-SG04LP3-EU, 3Ф, 48V
100 660 ₴
90 660 ₴
- В наявності
- Код: 01550
+380 (50) 548-90-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU є високопродуктивним рішенням для забезпечення безперервного енергопостачання від різних джерел, таких як сонячні панелі та акумулятори. Пристрій потужністю 10 кВт працює на напрузі 48 В та генерує трифазний змінний струм.
Цей інвертор може використовуватися як у системах зберігання енергії, так і без них. Завдяки вбудованому зарядному пристрою, він підтримує зарядку акумуляторів як від сонячних панелей, так і від електромережі в періоди низьких тарифів.
Інвертор оснащений MPPT-контролером, що забезпечує максимальне використання сонячної енергії для підвищення ефективності роботи. Також передбачений захист від перевантаження та короткого замикання, що підвищує надійність і безпеку експлуатації.
Принцип роботи Deye SUN-10K-SG04LP3-EU полягає в перетворенні енергії сонячного світла в електричну. Якщо система обладнана акумуляторами, надлишки енергії можуть зберігатися для подальшого використання в нічний час або під час низької сонячної активності.
Інвертор може також працювати у мережевому режимі, дозволяючи автоматично перемикатися між сонячною енергією та електромережею залежно від умов.
Цей пристрій можна використовувати як джерело безперебійного живлення (UPS), що забезпечує живлення від акумуляторів у разі відключення електромережі. Його функціонал включає автоматичне перемикання на резервне живлення.
Підтримка різних типів акумуляторів, таких як свинцево-кислотні та літій-іонні, дає змогу гнучко налаштовувати систему під потреби користувача. Завдяки контролеру заряду, можна налаштовувати процес зарядки як від сонячних панелей, так і від мережі.
Deye SUN-10K-SG04LP3-EU має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для керування та налаштування різних параметрів: режимів роботи, зарядки, вихідних параметрів та захисних функцій. Також він підтримує дистанційний моніторинг через комп'ютер або мобільний пристрій.
Цей інвертор також може бути використаний у рамках "зеленого тарифу" для продажу електроенергії, виробленої сонячною станцією.
Інвертор підтримує Smart Load — технологію, яка дозволяє керувати підключеними пристроями і забезпечувати їх безперебійне живлення при відключеннях електромережі, підвищуючи ефективність використання енергії.
Технічні характеристики
Дані батареї
Тип батареї: свинцево-кислотна або літій-іонна
Діапазон напруги: 40-60 В
Максимальний струм зарядки: 210 А
Максимальний струм розрядки: 210 А
Стратегія зарядки для літій-іонних батарей: адаптація до BMS
Дані PV струн
Максимальна потужність PV вводу: 13000 Вт
Максимальна напруга PV вводу: 800 В
Пускова напруга: 160 В
Діапазон напруги MPPT: 200-650 В
Номінальна напруга PV вводу: 550 В
Максимальний робочий вхідний струм PV: 26+13 А
Максимальний вхідний струм короткого замикання: 34+17 А
Кількість MPP трекерів: 2
Кількість струн на один MPP трекер: 2/1
AC вхід/вихід
Номінальна активна потужність: 10000 Вт
Максимальна номінальна потужність: 11000 ВА
Номінальний вхідний/вихідний струм: 15.2/14.5 А
Максимальний AC вхідний/вихідний струм: 16.7/15.9 А
Максимальний несиметричний вихідний струм (трифазний): 22.7/21.7 А
Максимальний безперервний пропускний струм (мережа-навант.): 45 А
Пікова потужність (off-grid): вдвічі більша номінальної, 10 секунд 20000Вт
Діапазон регулювання коефіцієнта потужності: від 0,8 випереджаючого до 0,8 запізнюючого
Номінальна напруга/діапазон: 220/380 В, 230/400 В (0,85Un-1,1Un)
Номінальна частота/діапазон: 50 Гц (45-55 Гц), 60 Гц (55-65 Гц)
Форма підключення до мережі: 3L+N+PE
Загальні гармонійні спотворення THDi: <3% (при номінальній потужності)
Постійний струм інжекції: <0,5% In
Ефективність
Максимальна ефективність: 97,6%
Європейська ефективність: 97,0%
Ефективність MPPT: >99%
Захист обладнання
Захист від зворотної полярності DC
Захист від перевантаження на AC виході
Захист від перенапруги на AC виході
Захист від короткого замикання на AC виході
Тепловий захист
Моніторинг ізоляції на клемах DC
Моніторинг постійного струму
Моніторинг замикання на землю
Моніторинг електромережі
Захист від роботи на ізольованому об'єкті (антиострівний захист)
Виявлення замикань на землю
DC вимикач
Захист від скидання навантаження при перенапрузі
Виявлення залишкового струму (RCD)
Захист від перенапруг (тип II DC, тип II AC)
Інтерфейс
Інтерфейс зв'язку: RS485/RS232/CAN
Режими моніторингу: GPRS/Wi-Fi/Bluetooth/4G/LAN (опціонально)
Загальні дані
Діапазон робочих температур: від -40°C до +60°C, зниження потужності при температурі вище 45°C
Допустима вологість: 0-100%
Максимальна висота експлуатації: до 2000 м
Рівень шуму: ≤55 дБ
Ступінь захисту: IP65
Топологія інвертора: неізольований
Категорія перенапруги: OVC II (DC), OVC III (AC)
Розміри: 422×699×279 мм (без урахування роз'ємів та кріплень)
Вага: 33,6 кг
Охолодження: інтелектуальне повітряне охолодження
: 5 або 10 років (залежно від місця встановлення)
Мережеві стандарти
IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Стандарти безпеки та електромагнітної сумісності (EMC)
IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
Deye SUN-10K-SG04LP3-EU – це надійний інвертор для тих, хто прагне максимальної ефективності та автономії енергопостачання свого будинку. Завдяки своїм широким можливостям і гнучким налаштуванням, він ідеально підходить для сучасних енергонезалежних систем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Допустима пікова потужність | 20000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.976 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Максимальна потужність | 13000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Номінальний струм | 15.2 А |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.5 А |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 660 ₴



