Bestseller, від компанії XDOBO, модель X8 60вт хіт продажів на Amazon, Американський бренд набирає все більше популярність у світі, завдяки якісним матеріалам і комплектуючим, а приголомшливий чистий і потужний звук не залишить байдужим жодного меломана, це оригінальна фабрична продукція компанії Xdobo, не поступається за якістю такі знамениті бренди як JBL, Harman/Kardon, а вартість у рази менша!
Якісна, сертифікована, продукція портативних Blutooth колонок та акустичних систем XDOBO це потужний, чистий з басами звук, а фабричне складання та якісні комплектуючі, подарують вам тільки позитивні емоції від використання цієї Техніки, ЦЕ ПОТРІБНО ПОЧУТИ!
Якісна, сертифікована, продукція портативних Blutooth колонок та акустичних систем XDOBO це потужний, чистий з басами звук, а фабричне складання та якісні комплектуючі, подарують вам тільки позитивні емоції від використання цієї Техніки, ЦЕ ПОТРІБНО ПОЧУТИ!
Характеристики:
Модель: X8, Вихідна потужність: 60 Вт WRMS
Відстань Bluetooth: 80 м (у відкритій місцевості)
Водонепроникний IPX5,
Підтримка голосового помічника
Підтримка функції TWS,
Підтримка функції TWS,
Версія Bluetooth: 5,0
3 режими відтворення: Bluetooth/tf-карта/AUX
Підтримка музичних форматів: mp3, ape, FLAC, wav
Частотна характеристика: 100 Гц-20 кГц
Тип батареї: літій-іонний полімер (3,7 В 6600 мАг)
Час заряджання акумулятора: 3 години
Джерело живлення: Type-c 5 В/2.1A
Час відтворення музики: 8-15 годин (залежить від рівня гучності та аудіовмісту)
Розмір: 220 × 95 × 72 (мм),
3 режими відтворення: Bluetooth/tf-карта/AUX
Підтримка музичних форматів: mp3, ape, FLAC, wav
Частотна характеристика: 100 Гц-20 кГц
Тип батареї: літій-іонний полімер (3,7 В 6600 мАг)
Час заряджання акумулятора: 3 години
Джерело живлення: Type-c 5 В/2.1A
Час відтворення музики: 8-15 годин (залежить від рівня гучності та аудіовмісту)
Розмір: 220 × 95 × 72 (мм),
Вага динаміка: 860 г
В упаковці:
- X8 динамік
- кабель Type-C
- кабель AUX
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XDOBO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Тканина |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 режими відтворення: | Bluetooth/tf-карта/AUX |
| Bluetooth | 5 |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Водонепроникний: | IPX5, |
| Час відтворення музики: | 8-15 годин (залежить від рівня гучності й аудіовмісту) |
| Час заряджання акумулятора | 3 часа |
| Вихідна потужність | 60 Вт WRMS |
| Джерело живлення | Type-c 5 В/2.1A |
| Мoдель | X8 |
| Підтримка голосового асистента: | Да |
| Підтримка музичних форматів: | mp3,ape,FLAC,wav |
| Підтримка функції TWS: | Да |
| Відстань з'єднання Bluetooth: | 80 м (у відкритій місцевості) |
| Тип батареї | літій-іонний полімер (3,7 В 6600 мА·год) |
| Частотна характеристика: | 100 Гц-20 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴










