Якісна, сертифікована продукція портативних Blutooth колонок і акустичних систем XDOBO це потужний, чистий з басами звук, а фабричне складання і якісні комплектуючі, подарують вам тільки позитивні емоції від використання цієї техніки, ЦЕ ТРЕБА ПОЧУТИ! 360 градусів об'ємний чистий потужний звук super DEEP BASS !
-Потужна Bluetooth колонка на 15 Вт XDOBO Draco Mini
Модель:Draco Mini, Вихідна потужність: 15 Вт (RMS),
Відстань з'єднання Bluetooth: 30-40 м (на відкритій місцевості)
Водонепроникний IPX6, Підтримка голосового асистента
Підтримка функції TWS, Версія Bluetooth: 5,0
3 режими відтворення: Bluetooth/tf карта/AUX in
Підтримка музичних форматів: mp3, ape, FLAC, wav
Частотний діапазон: 20Гц-16 кГц
Тип батареї: літій-іонний полімер (3,7 3600 маг)
Час зарядки акумулятора: до 3 годин
Джерело живлення: Type-c 5 В/ 1.5 A
Час відтворення музики: 12 - 24 годин (залежить від рівня гучності й аудіовісту)
Розмір: 90 × 90 × 120 (мм), Вага динаміка: 560 грамів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XDOBO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Тканина |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 600 ₴










