Новинка від компанії Xdobo, модель X1 водонепроникний IPX5, об'ємний стерео звук Dolby з глибоким басом, підтримка TWS можна підключити кілька динаміків для роботи в парі, підтримка карт MicroSD, корпус з авіаційного алюмінію, колір Black, Silver.
Від себе можу сказати що така крихітка, на сьогоднішній день це найменший динамік вагою 98 грамів, видає неймовірно чистий і потужний звук, причому легко можна порівнювати з JBL Go3 і Clip 4, а вартість в рази менше! Xdobo це Американський бренд набирає популярності у всьому світі, і є лідером продажів на Amazon, взагалі це потрібно побачити і почути!
Від себе можу сказати що така крихітка, на сьогоднішній день це найменший динамік вагою 98 грамів, видає неймовірно чистий і потужний звук, причому легко можна порівнювати з JBL Go3 і Clip 4, а вартість в рази менше! Xdobo це Американський бренд набирає популярності у всьому світі, і є лідером продажів на Amazon, взагалі це потрібно побачити і почути!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
XDOBO нова модель хіт продажів 5 Вт, водонепроникний IPX5, бездротовий динамік Портативний зовнішній BT сабвуфер.
Модель: X1
Версія Bluetooth: 5,0
Вихідна потужність: 5 Вт
Амплітудно-частотна характеристика: 120 Гц-20 кГц
Відношення сигнал-шум: 75 ± 2dB
Тип батареї: Літій-іонний полімерний акумулятор (3,7 V/800 мА · год)
Час заряду акумулятора: До 3 годин
Блок живлення: Тип c 5 В/1 А
Час роботи в режимі відтворення музики: До 8 годин (залежить від рівня гучності та аудіовмісту)
Габарити (в×ш×г): 65x58x31 мм
Вага: 98 гр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XDOBO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.098 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 31 мм |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴










