Xdobo Beast 1982 - це потужна портативна Bluetooth акустична система, яка забезпечує високоякісне звучання та підходить для активного відпочинку на свіжому повітрі, вечірок та інших розважальних заходів. З цією акустичною системою ви зможете насолоджуватися музикою у високій якості, де б ви не знаходилися.
Основні характеристики:
Модель: Beast 1982
Версія Bluetooth: 5.3
Вихідна потужність: 120W
Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
Чутливість: 100 дБ
Час заряджання батареї: Приблизно 5 годин
Живлення: Тип C 5V/3A
Час відтворення музики: До 10 годин (варіюється залежно від рівня гучності та аудіо контенту)
Габарити (Д×Ш×В): 399x159x215 мм
Вага: 3490 г
Інші характеристики:
Тип динаміка: Зовнішній динамік
Застосування: Портативний аудіоплеєр, Мобільний телефон, Караоке-плеєр, Комп'ютер, Для сцени, На відкритому повітрі, Для вечірок
Джерело живлення: Батарея
Матеріал корпусу: Пластик, метал
Вбудований мікрофон: Так
Підтримка Карт Пам'яті: Так
Діапазон частот: 20 Гц - 20 кГц
Канали: 2 (2.0)
Особливості: Бездротові, Портативний
Вихідна потужність: 120 Вт
Акумулятор: Акумуляторна батарея 7200 mAh , 7,4V
Блок живлення: Тип-C 5 В/3А
Застосування: Караоке підсилювач потужності колонки
Упаковування:
1 х Фірмова упаковка
1 x XDOBO Beast 1982
Bluetooth-динамік
1 х мікрофон 1 шт
1 х AUX кабель
1 x Type-C кабель для зарядки
1 x Посібник користувача
Розмір упаковки: 45x30x20 см
Одна вага брутто: 4.000 кг
З XDOBO Beast 1982 ви отримуєте неймовірне звучання в стильному і портативному форм-факторі, який підходить для різних сценаріїв використання. Ця акустична система забезпечить яскраві моменти, що запам'ятовуються, разом із вашими друзями та родиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XDOBO |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB, jack 3.5 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 120 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | Тип — 5 В/3 А |
| Версія Bluetooth | 2025/03/05 00:00:00 |
| Час відтворення музики: | До 10 годин (варюється залежно від рівня гучності й аудіоконтенту) |
| Час заряджання батареї: | Приблизно 5 годин |
| Вбудований мікрофон | Да |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Діапазон частот: | 20 Гц - 20 кГц |
| Джерело живлення | Батарея |
| Канали: | 2 (2.0) |
| Мoдель | Beast 1982 |
| Матеріал корпусу | Пластик метал |
| Особливості | Бездротові, Портативні |
| Живлення | Тип C 5V/3A |
| Підтримка Карт Пам'яті: | Да |
| Застосування | Караоке підсилювач потужності колонки |
| Тип динаміка: | Зовнішній динамік |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
- Ціна: 6 500 ₴










