Tronsmart Mirtune S100 - це портативна колонка, яка поєднує стильний дизайн, поліпшену ергономіку та якісне звучання. ручка для перенесення, захована в корпус, забезпечує зручність використання, а захист IPX7 дає змогу брати колонку на пляж або в похід.
Особливості:
- Потужний звук 50 Вт із розділенням частот для стереоефекту та глибоких басів.
- Довга автономність: до 20 годин роботи на одному заряді.
- Широкі можливості підключення: Bluetooth 5.3, AUX, microSD, USB-A.
- Ефектне підсвічування, що блимає в такт музиці.
- Управління звуком через фірмовий додаток Tronsmart.
Функція акумулятора:
Колонка має функцію USB-зарядки, яка автоматично визначає ваш пристрій і починає його заряджати при підключенні до порту USB-A.
Вихідна потужність: до 5 В/1 А.
Для забезпечення стабільного відтворення музики не рекомендується одночасно використовувати функцію відтворення і заряджання.
Режим AUX-In:
Просто підключіть колонку до пристрою, який не підтримує Bluetooth, за допомогою кабелю з аудіороз'ємом 3,5 мм (кабель не входить у комплект).
Примітка: Після підключення аудіокабелю колонка автоматично перемикається в режим AUX-In.
Режим TF-карт:
Колонка може відтворювати музику з TF/Micro SD-карти, якщо карта встановлена у відповідний слот.
Режим USB-накопичувача:
При підключенні USB-накопичувача до порту USB-A колонка буде відтворювати музику з цього накопичувача.
Автоматичне вимкнення:
Колонка автоматично вимикається через 30 хвилин, якщо:
- Відсутнє підключення до пристрою через Bluetooth.
- Не відтворюється звук після сполучення.
Також пристрій вимикається при низькому заряді акумулятора.
Вміст упаковки:
- 1 × Портативна вулична колонка Tronsmart Mirtune S100
- 1 × Зарядний кабель Type-C
- 1 ×
- 1 × Посібник користувача
- 1 × Карта SoundPulse®
Характеристики:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Модель | Mirtune S100 |
| Колір | Чорний |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Аудіокодек | SBC |
| Bluetooth-сумісність | A2DP/AVRCP/HSP/HFP |
| Відстань передачі | Понад 15 м / 49 футів |
| Діапазон частот | 50 Гц – 20 кГц |
| Час відтворення | До 20 годин (за гучності 50%, LED вимкнено) |
| Місткість акумулятора | 8000 мА·год (7,4 В / 4000 мА·год) |
| Вхідна потужність | 5 В / 2 А через порт Type-C |
| Час заряджання | 4,5 години |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| IP-рейтинг | IPX7 |
| Діапазон частот Bluetooth | 2402–2480 МГц |
| Максимальна потужність передачі | 4 дБм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, USB, jack 3.5 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик, Метал, Тканина |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 4 дБ |
- Ціна: 3 390 ₴










