Інвертори з чистою синусоїдою FCHAO. Фабричне виробництво, найкраща якість на ринку України!!! У наявності:
Номінальна постійна потужність / пікова потужність Вт: 2500Вт/5000Вт
УВАГА: ЧИСТИЙ СИНУСОЇД!!! Підходить для будь-якої Техніки, також для котлів, носів та інших приладів, що вимагають високе індуктивне навантаження, без побоювання виходу з ладу!!!
НЕ ПЛУТАТИ З МОДИФІКОВАНОЮ СИНУСОЇДАЛЬНОЮ ХВИЛЕЮ!!!
Переваги:
* Розетки Європейського стандарту
* Чиста синусоїда
* Постійна потужність 2500Вт
* Ефективність понад 92%
* 2 РК дисплеї з моніторингом: напруги на акумуляторі, вихідної напруги, температури і споживаної потужності в реальному часі.
* 6 ступенів захисту
Перетворювач напруги FCHAO PSC-2500W дає змогу перетворювати енергію із зовнішніх акумуляторів, які зберігають постійний струм 12В, у змінний струм 220В. Для використання підійдуть акумулятори різних типів, як-от AGM, Свинцево-кислотні, LiFePO4, Гелеві та Літієві, але важливо, щоб акумулятор був саме на 12В, якщо під'єднуєте кілька акумуляторів, дотримуйтесь правильної послідовності під'єднання, у такому разі можна заряджати одразу кілька акумуляторів, не роз'єднуючи їх 12В зарядним пристроєм.
За допомогою перетворювача FCHAO PSC-2500W можна забезпечити енергоживлення для електроніки, побутової техніки, промислового устаткування та інших пристроїв, які працюють на постійній напрузі, що робить його ідеальним для використання в будинках, квартирах, машинах, а також у подорожах, на відпочинку та пляжі.
Інвертор 12-220В з чистою синусоїдою дає змогу використовувати побутові прилади з високим індуктивним навантаженням без ризику виходу з ладу споживчого обладнання.
Також має два інформативних дисплея LCD, які полегшують моніторинг стану акумулятора і споживаної потужності в реальному часі.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ!!!
Навіщо потрібен інвертор із чистою синусоїдою?
Чисті синусоїдальні інвертори використовуються для перетворення потужності постійного струму (DC) в потужність змінного струму (AC).
Їх часто використовують у ситуаціях, коли потрібне чисте і надійне джерело живлення змінного струму, наприклад, в обладнанні з електронним блоком керування, чутливій електроніці та системах відновлюваної енергії.
Характеристики:
Бренд FCHAO
Модель: PSC-2500W
Напруга На Виході: 220В
Пікова Потужність: 5000 Вт
Номінальна Потужність: 2500 Вт
Розетки: Європейського стандарту
Частота На Виході: 50Гц
Вхідна Напруга: DC 12В (10В ~ 15В)
Форма Вихідного Сигналу: Чиста Синусоїда
Вихідна Ефективність: 88% - 92%
Температура навколишнього середовища: -20° ~ 60°
Межа Низької Напруги: 9.7В ~ 10В
Межа Високої Напруги: 15В ~ 15.5В
Захисні Системи: Перевантаження, Коротке Замикання, Підвищення Температури, Висока І Низька Напруга.
Комплектація:
Заводська упаковка.
Інвертор з розетками ЄС, LCD дисплеєм.
Підключається додатковий LCD дисплей моніторингу та управління.
Дроти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FCHAO |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 88 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴







